KOCA Grup

Hakkımızda

KOCA Grup’un ana faaliyet konuları çeşitli altyapı ve denizcilik işleri, sanayi tesisleri, ticari binalar, çelik yapılar inşaatı ve inşaat malzemeleri üretimidir.

KOCA Grup 1985’ten beri Türkiye’de ve yurtdışında çeşitli Sanayi Tesisleri inşa etmiş ve işletmiştir. KOCA Grup’un faaliyetleri arasında -fizibilite çalışmaları da dahil olmak üzere- çimento öğütme tesisleri, kireç ocakları, hazır beton tesisleri, yaş harç tesisleri, beton ve katkı maddeleri tesisleri (yaş ve kuru karışık tesisler), dökme beton tesisleri ve kalsit öğütme tesisleri kurulumu bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, KOCA Grup, çelik fabrikaları, konteynır rıhtım terminalleri; alüminyum çerçeveler ve cephe kaplama elemanları fabrikası, alçı ve alçı panel üretim fabrikası ile ilgili de araştırmalarda bulunarak fizibilite çalışmaları yapmıştır. Bu bağlamda, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak doğrultuda mühendislik tasarımları ve maliyet analizleri çalışmalarında bulunmuştur.

KOCA Grup halen çeşitli ülkelerde çimento öğütme tesisleri, kuru karışım tesisleri ve agrega ve hazır beton tesislerinin tasarımı, inşaatı ve işletilmesi konularında faaliyet göstermektedir.

Ayrıca derin maden şaftları, hammadde işleme tesisleri ve potasyum depolama işleri, şirketimizin Türkmenistan’daki güncel faaliyetleri arasındadır.

KOCA Grup olarak, topluma değer katan ve sürdürülebilir bir gelecek için çaba harcıyoruz.
KOCA Grup olarak, inovasyon ve liderlikle sektördeki öncü konumumuzu sürdürmeyi hedefliyoruz.
KOCA Grup olarak, müşterilerimize karşı sağlam ve güvenilir bir iş ortağı olmayı taahhüt ediyoruz.
KOCA Grup olarak, sektördeki uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.
KOCA Grup olarak, yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak müşterilerimize mükemmel ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

The Construction Company

AWESOME FACTS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In a metus pellentesque, scelerisque ex sed, volutpat nisi. Curabitur tortor mi, eleifend ornare lobortis non. Nulla porta purus quis iaculis ultrices. Proin aliquam sem at nibh hendrerit sagittis. Nullam ornare odio eu lacus tincidunt malesuada.

1150
PROJECT COMPLETED
5223
HAPPY CLIENTS
4522
WORKERS EMPLOYED