İnşaat Faaliyetleri

Broşürler

Contact us

  • Adres Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sok. No: 31 34770 Ümraniye / Istanbul - Turkey
  • Tel02164995622
  • Emailkoca@koca.com

İnşaat Faaliyetleri

KOCA Grup, 1981 yılından bu yana Türkiye ve Orta Doğu Bölgesi'nde faaliyet göstermekte olup, 1981 yılından bu yana özellikle aşağıdaki işlerle ilgili birçok inşaat projesi başarıyla tamamlanmıştır:

- Toprak işleri ve zemin iyileştirmeleri
- Ağır temeller
- Madencilik ve derin maden kuyusu inşaatları
- Altyapı işleri
- Deniz ve kıyı yapıları
- Prekast elemanların üretim ve montajı
- Endüstriyel ve ticari binalar

KOCA Grup, Madencilik ve derin maden kuyusu inşaatlarının tasarım ve inşaatı konusunda faaliyet göstermektedir. Yapıların tasarımı deprem davranışlarını görecek şekilde simüle edilmiştir. Betona özel mineral katkıları kullanılarak Avrupa Normlarına göre 100 yılı aşkın servis ömrüne sahip, sülfat dayanımı ve yüksek performans sağlayacak şekilde zorlu çevre koşullarına uygun beton karışım tasarımları yapılmaktadır. Jet grouting, patentli teknoloji olan sismik direncin yanı sıra zemin iyileştirme amacıyla da uygulanmaktadır. Kombine beton kalıp ve platform sistemlerinde hidrolik kaldırma sistemleri kullanılmaktadır.

KOCA Grup, kuru havuz, kızak, su alma, kantar çukurları, demiryolu geçişi, dikey prekast şaftlar, kesonlar gibi sofistike projeler için özel tasarım ve yapım yöntemi ile ileri mühendislik çözümleri gerektiren denizcilik işleri ve alt yapı inşaat projelerinde faaliyet göstermektedir. jet grout, kazık susuzlaştırma, keson batırma gibi özel zemin iyileştirme yöntemleri gerektiren, kötü toprak koşullarına sahip kıyı şeridinde.

KOCA Grup; otoyollar, köprüler, alt geçitler ve ilgili tesisler, Enerji Santralleri, Boru Hatları, Su ve Atıksu Projeleri.

KOCA Grup, bu tür projeler için sadece kendi yönetiminde değil, aynı zamanda büyük deneyime sahip iştirakleri aracılığıyla da inşaatın yanı sıra yüksek kalitede mühendislik, proje danışmanlığı ve çok çeşitli hizmetler sağlamak üzere bu tür projeler için işbirliği yapabilir ve sözleşmeler yapabilir.

KOCA Grup, yetenek ve uzmanlığıyla müşterilerine anahtar teslim mühendislik-inşaat ve kontrollük hizmetleri sunmaya hazırdır.