Sosyal sorumluluk

Sosyal sorumluluk

KOCA Grup, sosyal sorumluluk bilincini yönetiminin ayrılmaz bir parçası olarak görmekte ve içinde bulunduğu sosyal çevrenin sağlık, çevre ve eğitim konularına son derece önem vermektedir. Bu kapsamda aşağıdaki projeler gerçekleştirilmiştir:

BGK Sağlık Merkezi
Birten Gülay KOCA Sağlık Merkezi, KOCA Grup tarafından Gebze Belediyesi'ne hibe olarak inşa edildi. KOCA Grup, idari makamlara anahtar teslimi bir Sağlık Merkezi sağlamak için tüm inşaat, elektrik ve mekanik işleri ile gerekli çevre düzenleme işlerini tamamlamıştır.

Belarus Baranovichi Üniversitesi Türk Dil Merkezi

Baranovichi Üniversitesi Türk Dili merkezi, Minsk, Belarus'taki yerel mağazamız ve Türkiye'nin Belarus Büyükelçiliği'nin girişimleriyle hayata geçirildi. KOCA Grup, kuruma maddi hibe konusunda faaliyet gösterirken, merkezi kuruluş sürecinde sosyal ve idari destek sağlıyor.

Koca Memorial Forest
This project has been accomplished in collaboration with Ministry of Forestry and Water Affairs in Gebze to provide a Memorial Forest as a sign of KOCA Group’s commitment to raising environmental awareness.
 
Üniversite Bursları
KOCA Grup, yetenekli ve başarılı, imkanlardan yoksun gençleri desteklemeye son derece kararlıdır. Bu kapsamda genel not ortalaması yüksek olan ve eğitimini finanse edemeyen 50 öğrenciye burs verilmektedir.